???FotoGrafie ešte budeMe doPĺňať!!!!

OreCh najoBľúbeneJší,priaMo nad StoLom

KreSaný oHeň,záKlad všetKého živoTa

Zaverečná fotka…

…a čo jej predchádzalo…



Raňajkujeme pod prístreškom (po búrke)

soKol a VeSna pRacovali s naMi



NajmEnší z najMenšícH
OsvieŽenie pRi puTovaní (s koZami aj pSami)

daGa s kriStínou,pomoCné vedúce č.2

deVana, skúSená lukostreLkyňa


chLieb doMa peČený, vždy ho pieKla iná dvojiCa


najoBľúbeNejšia sluŽba-kuchyŇa


na pRíprave jeDla sa podieĽali aj najMenší(s pomoCou stAršej TamaRy)



Už traDičné pRanie košelí pRed oBradom

nácVik obRadného tanCa

a ByTosŤou tejTo letnej školy sa stala RadanKa…
